Krinas

Krinas, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, Argasi, 11.8.2017, Bez stravy
Krinas
LM
Termín:
11.8. – 18.8.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:110448897
9 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villa Krinas
Kategorie hotelu: **+
Poloha
Villa Krinas stojí v rušném letovisku Argassi. Nejbližší úzká pláž se nachází ve vzdálenosti cca 300 metrů. Toto ubytování doporučujeme klientům, kteří rádi navštěvují i okolní pláže, např. Banana Beach, Porto Zoro Beach, Gerakas Beach atd. Letovisko Argassi také láká k večerním procházkám, kde najdete celou řadu taveren, restaurací a obchůdků.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, taverna s barem, bazén s oddělenou částí pro děti, minimarket, trezor na recepci (za poplatek). Wi-Fi je zdarma ve veřejných prostorách a u bazénu.
Ubytování
Dvoulůžková studia s možností přistýlky (formou rozkládacího lehátka), jsou vybavena kuchyňským koutem s jednoduchou sadou nádobí, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC, balkonem nebo terasou. Možnost klimatizace za poplatek 7 EUR/den (platba na místě).
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži, výlety do okolí, možnost zapůjčení aut a motorek (vše za poplatek). Velké zábavní možnosti v blízkém hlavním městě cca 3 km.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Ostrava – Zakynthos a zpět včetně transferů letiště – hotel – letiště, 7 nebo 14 nocí ubytování bez stravy, delegáta, základní pojištění, letištní taxu a služby, bezpečnostní taxu a palivový poplatek.
Cena nezahrnuje
rozšířené pojištění včetně storna zájezdu a případný palivový příplatek. Příplatek za odlet z Brna nebo Prahy 400 Kč/osoba.
Stravování
Vlastní. V okolí se nachází velké množství taveren a restaurací. Možnost zajištění polopenze za 420 Kč/den.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Marted s.r.o., IČ 26820323. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK