Krinas

Krinas, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, Argasi, 11.8.2017, Bez stravy
Krinas
Krinas (Studia) starstar
Doprava letecky
Strava Bez stravy
Letiště Ostrava
Odjezd -
Číslo zájezdu 110448897
9 990 Kč (-0 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Krinas
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villa Krinas
Kategorie hotelu: **+
Ubytování
Dvoulůžková studia s možností přistýlky (formou rozkládacího lehátka), jsou vybavena kuchyňským koutem s jednoduchou sadou nádobí, dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC, balkonem nebo terasou. Možnost klimatizace za poplatek 7 EUR/den (platba na místě).
Poloha
Villa Krinas stojí v rušném letovisku Argassi. Nejbližší úzká pláž se nachází ve vzdálenosti cca 300 metrů. Toto ubytování doporučujeme klientům, kteří rádi navštěvují i okolní pláže, např. Banana Beach, Porto Zoro Beach, Gerakas Beach atd. Letovisko Argassi také láká k večerním procházkám, kde najdete celou řadu taveren, restaurací a obchůdků.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži, výlety do okolí, možnost zapůjčení aut a motorek (vše za poplatek). Velké zábavní možnosti v blízkém hlavním městě cca 3 km.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, taverna s barem, bazén s oddělenou částí pro děti, minimarket, trezor na recepci (za poplatek). Wi-Fi je zdarma ve veřejných prostorách a u bazénu.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Ostrava – Zakynthos a zpět včetně transferů letiště – hotel – letiště, 7 nebo 14 nocí ubytování bez stravy, delegáta, základní pojištění, letištní taxu a služby, bezpečnostní taxu a palivový poplatek.
Cena nezahrnuje
rozšířené pojištění včetně storna zájezdu a případný palivový příplatek. Příplatek za odlet z Brna nebo Prahy 400 Kč/osoba.
Stravování
Vlastní. V okolí se nachází velké množství taveren a restaurací. Možnost zajištění polopenze za 420 Kč/den.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář Marted s.r.o., IČ 26820323. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.